You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 23%


Co dokładnie otrzymujesz?

Pozytywna opinia tekstowa napisana przez recenzenta - po wykonaniu analizy mocnych stron Twojej firmy. Recenzent pisze tekst na podstawie własnych wniosków lub Twoich sugestii.

Napisana przez recenzenta opinia nie jest przypadkowa. Jest dedykowana Twojej i tylko Twojej firmie. Opiera się o wykonaną analizę Twoich mocnych stron lub otrzymanych od Ciebie sugestii.

Po dodaniu wszystkich zakupionych przez Ciebie recenzji nasi recenzenci polubią opinie o Twojej firmie w Google. Pozwoli to na sortowanie najpopularniejszych opinii z pozytywnymi recenzjami.

Aż do wykorzystania całego pakietu ilościowego nasi recenzenci wprowadzają maksymalnie 1 opinię dziennie lub w ilości indywidualnie ustalonej z klientem. Ze względu na specyfikę Twojej wizytówki w Google, aktualnych algorytmów weryfikacyjnych i polityki Google lub dotychczasowej dynamiki recenzowania ilość dodawanych opinii może być inna a czas opublikowania przez Google dłuższy. Działanie algorytmów systemu Google jest niezależne i kontrolowane przez Google LLC a ich wpływ na publikację zamnieszczanych treści absolutny. Rotacja upublicznienia jest zjawiskiem naturalnym oraz występującym i świadomość zjawiska jest akceptowalna.
Jeśli w chwili obecnej prowadzisz działania zbieżne (realizowany jest pakiet recenzji na wizytówce przez inna firmę) do oferty Review Agency, poczekaj do ich zakończenia i dopiero wtedy złóż zamówienie. Nie prowadzimy działań równoległych.

 

Doskonale, że udało Ci się dotrzeć do tego punktu. Żeby złożyć zamówienie, na podstawie powyższej oferty, proszę wypełnij formularz poniżej:

  

Na podstawie otrzymanych informacji prześlemy do Ciebie fakturę proforma jako podstawę płatności.
Po zaksięgowaniu wpłaty od razu przejdziemy do realizacji za mówienia oraz prześlemy Ci docelową Fakturę VAT.